Deshihk ´s Blog ?

Autosalon Brno 2009 - postřehy a zážitky

Dnes jsem se svými přáteli navštívil brněnský Autosalon Motor Show. Na tomto autosalonu měly být představeny vozy více jak 30-ti značek. Jednotlivé pavilony na brněnském výstavišti (kde se autosalon konal) byly rozděleny podle svého zaměření: Automobily, Bezpečnost a auto, Díly a příslušenství a Servisní technika. Nejzajímavější samozřejmě byl pavilon Automobily, kde se měly předvádět I koncepty nových vozů.

Nějvětší ohlas u návštěvníků měl pravděpodobně nový “český” vůz Škoda Yeti. Na mě takový dojem neudělal, leč už jsem ho měl možnost vidět na autosalonu v Lipsku. Ale zdá se mi zdařilým dílem, které se podařilo pánům z mladoboleslavské automobilky. Zaujal mě koncept Kia No. 3 (o kterém jsem psal článek na Koncepty.cz), který se má stát novou luxusní vlajkovou lodí automobilky Kia.

Zklamalo mě, že jsem neviděl koncept Hyundai IX-onic, který se měl na této akci předvádět, ale asi jsem ho musel přehlédnout. Ze sériových vozů mě nezaujal žádný z vystavovaných vozů, pouze zajímavý vůz Soul u stánku automobilky Kia stál za bližší prohlédnutí. Na brněnském autosalonu jsem byl prvně, ale celkově mě nenadchnul, (prý podle ostaních před dvěma lety byl nesrovnatelně lepší), takže ho mohu srovnávat pouze s mými několika návštěvami autosalonů v Ženevě a Lipsku.

Zde najdete pár mnou focených fotek (omlouvám se za kvalitu) z autosalonu.

autosalon brno 2009 Volkswagen Scirocco hyundai i-30 Honda Insight Kia No. 3 koncept Mini Clubman Škoda Yeti Bentley Mazda 2Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk