Deshihk ´s Blog ?

50-tý článek na Koncepty.cz

Dnes jsem na svém hlavním projektu Koncepty.cz publikoval jubilejní 50-tý článek o konceptech aut. Tím "štastným" vozem o kterém jsem napsal článek byl Hyundai Blue Will . Když jsem tento web zakládal, netušil jsem že se dostanu až k tomuto počtu článků. Stránka je v provozu přibližně 3 měsíce, takže počet článků je za tu dobu celkem dobrý.

Sice s ohledem času nejsem moc pyšný na svoje první "výtvory" (články), ale od té doby jsem už dost porozuměl copywritingu (psaní textů) a články jsou o hodně čtivější, zajímavější a obsáhlejší.

Snad se mi do budoucna bude dařit, tak jako doteď a zarovnám počet článků na rovných 100, ale to je zatím jen zbožné přání. Nějaké informace k webu: průměrná denní návštěvnost je 50 lidí, což je celkem málo, ale jelikož se jedná o poměrně specializovaný obor není se čemu divit. Průměrná doba času stráveného na stránce čtenářem je 00:01:21 což také není moc.

V nedávné době jsem přidal na web RSS kanál a slovníček technických pojmů a názvů, které používám na stránce. Texty jsou psány srozumitelně, tak aby je každý pochopil i technický analfabet, ale vylepšit si znalosti není nikdy k zahození.

Do budoucna doufám naváži dlouhodobou spolupráci s nějakým auto-moto webem a vytvoříme systém výměny článků, podobný tomu co je na hybrid.cz.Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk