Deshihk ´s Blog ?

Moje přivýdělky v minulosti

(16. dubna 2009)

Dnes, když jsem roznášel letáky (což je můj hlavní přivýdělek v době mého studia, pokud nepočítám peníze plynoucí z mojí aktivity na netu) tak jsem přemýšlel co jsem vlastně už měl za brigády... Moje první "práce" byla na tenisových kurtech kde mě po 3 měsících vyhodili protože jsem jim z jednoho kurtu omylem udělal bazén za pomoci hadice s vodou O:)

Moje další brigádka byla u známých bourat okna, které oni poté vyměnili za nová plastová. To jsme vždy ráno s kamarádem (který mi pomáhal)šli na určenou adresu ,zazvonili a otevřeli nám překvapení lidé, kterým jsme sdělili že jsme jim přišli vybourat okna. Přitom koukali na dva mladý kluky s kladivy, páčidly a pilami (na nás) a byli dost vystrašení.

Moje další brigáda bylo obsluhování na pultu uzenin v Tescu kde jsem překvapivě vydržel rok a půl. Za tu dobu přestože jsem měl být primárně na pultu uzenin, jsem vystřídal asi všechny pozice co se dali (od obsluhy na grilu, skladníka až po doplňovače akloholu) o práci v supermarketu jsem nedávno četl skvělý článek v mém oblíbeném "časopisu" Čilichili (kdyby to někoho zajímalo článek je umístěn na webu Čilichili číslo časopisu 4 rok 2009 strana 19 :) doporučuji...

V pořadí předposlední jsem začal si "přivydělávat" na internetu. Hned od začátku jsem měl odpor k takzvaným klikačkám a emailovkám, takže těm jsem se obloukem vyhnul, přešel jsem od PTP k Google Adsense (který využívám doteď) a nyní se hlavně věnuji prodávání zpětných odkazů.

Jako poslední brigádu mám roznášení letáků což je sice celkem podprůměrná práce, ale přepočteno na hodinovou taxu mám přibližně 170 kč čistýho zisku což není podle mě špatný výdělek. Hlavně je to výborná posilovna, a vždy si skvěle vyčistím hlavu a srovnám myšlenky. V souvislosti s vyděláváním na internetu jsem se rozhod zařídit si živnostenský list, ale o tom až někdy jindy...Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk