Deshihk ´s Blog ?

Založení tohoto "blogu"

Dne 15. dubna jsem se odhodlal založit si svoje portfolio / blog ikdyž jsem nikdy neholdoval myšlence blogování. Koupil jsem si vlastní doménu, použil jeden z mých starších designů a vy vidíte výsledek. Můj nick (přezdívka) pod kterou se prezentuji na internetu je Deshihk ,který vznikl né zrovna poeticky (název značky mých bruslí plus zkratka mého města :D ).

Snažím se přispívat na stránky jako seo-servis.cz , webtrh.cz nebo czemoney.com/forum . Nejlepší úroveň má bezesporu webtrh, který se zajímá o internetové podnikání na mnohem profesionálnější ůrovni než czemoney, kde se z mého pohledu většinou probírají pouze pochybné klikačky apod (ale určitě se občas objeví i kvalitní topic).

Můj momentálně hlavní projekt je web www.koncepty.cz ke kterému jsem nedávno přikoupil i doménu www.konceptyaut.cz pro lepší "pocit" a případné vylepšení image. Tento projekt do budoucna má projít kompletním redesignem, možná implentace RS (redakčního systému), a začít spolupráci s weby podobného zaměření ohledně výměny článků apod.

Mezi moje hlavní záliby patří například aggressive inline, což je adrenalinový sport který prakticky nikdo nezná:) v Čr je komunita kolem tohoto sportu velmi malá, v nějaké "studii" jsem četl že aktivní jádro tvoří 100 bruslařů což se mi vůbec nezdá, protože to je strašně málo. Tento sport ja založen na jízdě na inline bruslích v skateparcích, různých překážkách, zábradlích apod na bruslích které jsou speciální pro tento sport.

Brusle mají snížené těžiště,jsou robustnější než klasciké fitness brusle a lišta (frame) s kolečky má uprostřed vykrojení (groove) díky kterému se dá sjíždět po zábradlích apod. Většina komponentů aggressivních bruslí je vyměnitelná, z důvodu velkého namáhání a častého poškození těcho částí.

Na bruslích se dají skákat skoky například s rotací 720 stupnů nebo například salta, nebo skluzy (grindy) po zábradlích apod. Tomutu sportu se věnuji od svých 15 let a stále je se co učit (přeci jenom jsem nezačal až tak dávno).Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk