Deshihk ´s Blog ?

Závody MEAT Fly inline match

Dnes jsem se zůčastnil závodů v aggressive inline MEAT FLY inline match v Pardubickém skateparku. Závody byly hlavně udělány pro mladší jezdce do 16 let, kteří mohli závodit v kategorii rookie street, a starší jezdci (i já) mohli závodit v kategorii expert - best trick jam (nejlepší trik).

Závody mladších jsem moc nesledoval, radči jsem si jezdil okolo na překážkách, ale až mě skoro děsilo jak ti mladí kluci zabíjeli. Prostě nová generace bruslařů je už o dost jinde než my, ale přesto se mě pár kluků ptalo že doufají, že ten závod nepojedu, protože by to prý pro ně němělo vůbec cenu jezdit ten závod :D. Závody rookie vyhrál jako minulý rok jezdec z Mladé Boleslavi David Pařík díky trikům jako disaster savannah nebo mistyflip.

Kategorie expert se jela na 3 spotech (překážkách). Na každém spotu po asi 10-ti minutovém jamu byl vyhlášen jeden vítěz který udělal nejlepší trik. První z nich byli dvě hranaté ůzké zídky, které prakticky nikdo nikdy nejezdí. Pro mě osobně to byli ty nejhorší překážky které mohli pořádající vybrat, protože nemám s těmito spoty dobré zkušenosti. Tuto část vyhrál J1rk (Jirka Tomášek).

Další překážka bylo lámané zábradlí plus dvě přilehlé zídky. Zde se mi moc nedařilo, protože tenhle spot taky nepatřil k mým oblíbeným. Zde vyhrál Peewl (Pavel Mrňávek) se svým farver 450 out. Třetí a zároveň poslední spot byl celý funbox i zídka u něj. Zde se mi podařilo dát skoky s rotací 180° safety, 360° mute , 540° a 720° (kterou jsem se toho dne naučil), ale nemohl jsem se měřit s tím co předvedli ostatní. Zde vyhrál můj kamarád Dan Hanka (smooth) s svojí stylovou fakie 720 přes celý funbox.

Po těchto závodech jsem byl rád že jsem si vzal kolení chrániče, protože bych asi už neměl kolena. Až druhý den ráno mě měla čekat bolest ze spálenin a naraženin a nataženin svalů kterou jsem tento den necítil, asi z návalu adrenalinu a dobré nálady.

Zde máte pár fotek z těchto závodů:

MEAT Fly inline match MEAT Fly inline match MEAT Fly inline match MEAT Fly inline match MEAT Fly inline match MEAT Fly inline matchMůj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk