Deshihk ´s Blog ?

Mistrák v aggressive inline 2009

Tak jako každý rok tak i letos se mistrovství ČR v aggressive inline konalo na konci srpna v Pardubickém skateparku. Letos, stejně jako minulé ročníky bylo mistrovství rozdělení do dvou dnů (21.8-22.8.), kdy první den se jezdilo mistrovství v U-rampě a druhý den se jezdila klasická mini-rampa, street a best trick.

Poprvé jsem jel se podívat i na závody ve velké U-rampě, protože jsem chtěl přespat v skateparku, abych mohl být ráno být svěží na závody (které jsem stejně neměl v plánu jet, ale chtěl jsem pro jednou zažít celé závody).

Navečer 21 srpna, což byl pátek jsem přijel do Pardubic naším rodinným vozem značky Škoda Felicia, kterou jsem zaparkoval nejdříve u Hypernovy (vlastně teď přejmenovaného Hyper Alberta, či jak se jmenuje). Později jsem auto přeparkoval hned k skateparku, za což jsem byl nesmírně rád (důvod mé radosti vysvětlím o pár řádků níže).

Tedy páteční večer jsem strávil s přáteli sledováním závodů v U-rampě, a ježděním v parku, leč jsem jezdil opatrně kvůli mému kolenu. Bohužel koleno mě i tentokrát zradilo, a to přímo uprostřed skateparku v pozdnějších nočních hodinách. Koleno bohužel vypovědělo službu naprosto, takže jsem se doplazil z překážek dolů až na lavičky, a když se zhaslo, tak jsem s vypětím všech sil doskákal po jedné noze do auta.

Poté jsem celý večer průběžně sténal, skákal zase po jedné noze pro nový led na chlazení, jenže koleno se na mě nejspíše zlobilo, takže zůstalo namožené celou noc a zbytek mého výletu do Pardubic. Doufal jsem sice, že ráno bude koleno v pořádku, přeci jenom vždy se sklidnilo po pár hodinách, jenže tentokrát koleno bylo pořád zhmožděné a nemohl jsem jej za boha natáhnout, takže i druhý den jsem skákal po jedné noze.

Závody jsem nějak přetrpěl, (výsledky uzříte někde pod tímto článkem). Zkráceně řečeno můj kamarád Dan Hanka vyhrál kde co, skoro ve všech „disciplínách“ skončil na prvním místě. Letos ke svému „titulu“ mistra ČR v mini-rampě z minulého roku přidal i vítězství v streetu + minirampě, takže se stal právoplatným mistrem české republiky pro tento rok. CONGRATZ.

Po odjetí závodů a pogratulování všem výhercům, jsem zase po jedné noze doskákal do auta, a odjel domů, přestože jsem nemohl pravou nohu natáhnout, takže to byla dost vražedná cesta. Doma jsem na koleno dal „hradecký“ led a koleno najednou polevilo. Prostě „pardubický“ led nic a najednou po tom hradeckém koleno jak nové :). Myslím, že to o něčem svědčí.

Výsledky:

Street - Profi
1. Dan Hanka (Smooth) - Hradec Králové
2. Jirka Tomášek (J1rk) - Ústí nad Orlicí
3. Pavel Mrňávek (Peewl) - Mělník

Plakát:

Plakát

VideoMůj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

Komentářefotky?
Adam | 30.11.2009 14:09

Ahoj, nějaký link na fotky z akce? Dík.

fotky z mistráku
Deshihk | 01.12.2009 20:24

Fotky z mistráku jsou například zde, ale určitě jsou k nalezení i další fotogalerie http://fakec.org/foto/mistrovstvi_cr_v_aggressive_inline_2009


Autor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk