Deshihk ´s Blog ?

Letmé ohlédnutí za rokem 2009

Tento rok byl pro mě opravdu zlomový, protože jsem začal oficiálně podnikat, rozjel jsem několik nových projektů a rozmyslel si dál co s životem. Také jsem poznal velkou spoustu lidí, kteří mě jistě nějakým způsobem poznamenali, ať už v dobrém či zlém. Díky založení volné živnost na mou osobu jsem mohl své internetové podnikání rozjet, protože dost klientů chce práci pouze na fakturu.

Rozhodl jsem se také, že nakonec půjdu na operaci koleních vazů, přestože už koleno „nevypadává“, ale stále cítím, že není v pořádku a bojím se s každým prudkým pohybem, že mě zradí. Koleno mě zlobí od srpna, takže už je načase s tím něco dělat, protože nechci žít poloviční život, při kterém musím na bruslích jezdit opravdu opatrně takřka jak připo…nej.

V tomto roce jsem se stal také externím redaktorem internetového plátku Autospy.cz. Takže můžu konečně psát o autech (mimo můj projekt Koncepty.cz), přestože zrovna supersporty a luxusní vozy nejsou šálek mého kafe. Autospy.cz je dceřiný projekt spadající pod člověka, který provozuje také Hybrid.cz, což je pro mě osobně dost kvalitní web, kde se snad v brzké době objeví i nějaké mé články. Takže rok 2009 byl ve znamení psaní článků, psaní článků a ještě jednou psaní článků. 2009 byl pro mě nejlepším rokem života, tak kdoví jaký bude tento nový rok? Překoná ten minulý?

Moje plány na rok 2010 najdete v článku Plány na rok 2010 - aneb co všechno se může ještě pokazit.Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk