Deshihk ´s Blog ?

Reklama na tomto blogu?

Po posledním (neohlášeném) přepočtu Google PageRanku tento blog dostal 3jku. Což jen na základní linkbuilding a odkazy vedoucí z mých projektů je celkem slušný výsledek. Ale o tom jsem nechtěl psát. PR 3 se totiž dá celkem už slušně zpeněžit ať už skrze přímý prodej reklamního prostoru, nebo přes systémy z mého článku o monetizaci webů.

Jenže jsem se zamyslel jestli stojím o to vydělávat na tomto mém osobním „pískovišti“, které jsem si založil, abych mohl publikovat svoje myšlenky, nápady, ne / úspěchy apod. Psaním článků a samotným blogováním si zlepšuji náladu a nutí mě to více se zamýšlet nad svým konáním i nad svým okolím.

Načež jsem se rozhodl, že zatím na tomto blogu se neobjeví žádná reklama jako Google Adsense nebo Directo apod. Stránek zaměřených jen na podporu svých hlavních projektů (ať už podporu peněžní nebo návštěvnstí) mám pár a zatím mi to stačí a nepotřebuji za každou cenu vydělávat na všem.

Stejně si myslím, že by mi tento blog zatím negeneroval nějaký závratný zisk, což soudím například podle návštěvnosti, která je v době psaní tohoto článku průměrně 50 lidí za den, čímž jim děkuji za to, že navštěvují (a občas se i vrací zpět) tuto stránku plnou mých pochybných „nápadů“ a slohových a pravopisných stvůr:)

Ikdyby ale návštěvnost byla nulová a všichni mě zatracovali, tak by mě to nevadilo, protože mě psaní článků baví, ikdyž bez toho feedbacku (zpětné vazby) od čtenářů by to jistě nebylo ono.Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeSouhlas
satoo | 12.06.2009 20:10

Z mych asi 5 funkcnich webu nemam reklamu nikde. Ne snad proto, ze bych opovrhoval penezi, ale proto, ze penize za jakoukoli reklamu, kterou bych v tuto chvili mohl ziskat, jsou neuveritelne smesne :) mam si zhnusit weby za 50 - 500 korun mesicne?

Naprostá pravda
Deshihk | 15.07.2009 17:26

Podle mě opravdu nemá cenu si zaplácat web reklamou jen aby vydělal peníze. Některé projekty jsou jen pro radost a měli by tak i zůstat:)


Autor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk