Deshihk ´s Blog ?

Prázdninové plány

Prázdniny jsou sice v plném proudu (máme za námi bohužel už čtvrtinu), ale pořád je dost času využít zbytek prázdnin k relaxaci, nebo třeba i k vydělání peněz, jak to mám v plánu já.

Co že tedy mám v plánu na tyto prázdniny ? Z důvodu zranění kolena, kvůli kterému jsem prošvihl poslední bruslařské závody nemůžu ještě asi pár týdnů na brusle. Takže tuto měsíční přestávku budu muset dohnat ve zbytku prázdnin než se vypravím na letošní mistrovství ČR v aggressive inline.

Jelikož nemůžu na brusle tak „získaný“ čas strávím se svojí drahou polovičkou, i prácí na mých pár projektech jako je tento webblog nebo Koncepty.cz.

Dále se budu ve zbytku prázdnin soustředit na svoji „copywriterskou“ práci (jestliže se tom tak dá říkat), o které jsem psal nedávno ve svém článku. Vydělané peníze pravděpodobně vložím na propagaci a zlepšení svého webu koncepty.cz.

Jak jsem psal ve svém článku o Google Adsense, budu se o prázdninách také snažit o zvýšení svých zisků ze svých minisite stránek, abych dostával každý měsíc výplatu od „strýčka“ Googla.

Sice tento článek vypadá, že jsem chtěl jen upozornit na své starší články, ale pravda je taková, že jsem prostě chtěl napsat co budu „vyvádět“ o prázdninách, protože se mě dost lidí ptalo. Přeji hezké prázdniny :)Můj nový web najdete na OndřejMartinek.cz.

Spolupracuji na Pravopisně.cz - online diktáty tak, jak je neznáte.

KomentářeAutor:

Email:

Nadpis:

Text:


Ano jsem člověk